Sunday, December 19, 2010

CrunchDog - nowe studio animacji

Tym razem Świątecznie i wyjątkowo, tzn. trochę po polsku :>
a to w ramach nowinki, która mam nadzieje zainteresuje nie jednego.


W okolicach lutego ruszy stronka nowej cartoonowej gałęzi  Platige Image - CrunchDog. Jego pomysłodawcą i założycielem jest Leszek Nowicki, z którym od pewnego czasu tworzymy duet. Czego zresztą nie dało się nie zauważyć w moich postach :)

Rozgałęziamy się lekko tak by było nas lepiej widać.
Dzięki temu mam nadzieje zwrócimy większą uwagę klientów na siebie,

a tym samym powiększymy ilość Cartoonu w reklamach.
Co za tym idzie w naszej TV w ogóle :)

Liczę, że uda nam się sprawić by jak w przypadku Kota i Psa z Heyah chcieli nas więcej i więcej... Jeśli się uda to nie jedne ręce do pracy będą nam potrzebne!  ;)

Na razie od początku grudnia spinam się jak mogę by dopracować logo, zebrać materiały i zbudować wizualna stronę studia. W całym tym szale wydziergaliśmy z Leszkiem Świąteczną pocztówkę, którą zamieszczam poniżej.


Wesołych!

do zobaczenia niebawem :)


As a part of Christmas time novelties i'm happy to officially announce that a new cartoon branch of Platige Image - CrunchDog will launch next year, sometime in february. It's creator and founder is Leszek Nowicki, who you can recognise as my long-time partner in various projects :)
We're detaching ourselves a little bit to be a little more visible.

I'm working extra hard since the start of december to get the logo done, gather all the materials and build the visual side of the Studio.
Among other things our Christmas Card was born this way, which you can see posted above :)

...More will be added soon, keep in touch.

16 comments:

 1. Fantastic Christmas Card, Monika! Poor Santa, as if he doesn't have enough on his plate, he now has to endure the mutiny of Rudolph and his pals. I hope I will still get my present in time...

  ReplyDelete
 2. Super news Monia ! Gratuluje Polska potrzebuje takich zdolnych ludzi i takich projektow, trzymam kciuki ;).

  ReplyDelete
 3. Rewelacja! Cieszę się bardzo, jak mówi Luq mój zacny przedmówca Polska potrzebuje czegoś świeżego w szczególności w 2d co bardzo u nas kuleje. Jestem przekonany, że firma ruszy z kopyta i z takimi animkami, designami i kolorkami jesteście/będziecie nie do zatrzymania. Powodzenia!

  ReplyDelete
 4. Zajefajnie!!! Mam nadzieję że będzie co raz więcej waszych dzieł w mediach. Reprezentujecie Top Cartoonowego rzemiosła. :) Powodzenia!!!

  ReplyDelete
 5. Miałem przyjemność 'pracować' z Monią przy okazji tworzenia materiałów promocyjnych. Powiem tak - cokolwiek wyjdzie spod jej PS'a jest naprawdę niezłe, z niecierpliwością czekam na efekt końcowy i mocno kibicuję!

  ReplyDelete
 6. Kartka figofagostyczna! - Trzymam kciuki :)

  ReplyDelete
 7. Wohoo! CrunchDog'i zostaly spuszczone ze smyczy i teraz dadza czadu na scenie cartoonowej! Czekam niecierpliwie na pierwsze projekty spod dachu "CD".
  pozdrawiam serdecznie

  ReplyDelete
 8. Pięknie! Z resztą jak zawsze, bo właśnie z przyjemnościa po raz kolejny przeglądnąlem sobie prace tutaj. Trzymam kciuki za przyszłość i czekam z niecierpliwościa na pierwsze perełki z CrunchDog Studio.

  ReplyDelete
 9. Hejka, super karteczka. Będę obserwował wasze poczynania. powodzenia :)

  ReplyDelete
 10. Monia, super!!!!!!!!!!!!!!

  ReplyDelete
 11. jejku, jej... zatkało mnie :> Dzięki Wszystkim za energię, która płynie z komentarzy. Oj trzeba nam jej :> naprawdę zabrakło mi słów... Trzymajcie Kciuki! Czas dać czadu! XD

  @Uli: don't worry - i'm one of those reindeers so you'll get some gift for sure :]

  ReplyDelete
 12. CrunchDog in da house!
  dacie do pieca, nie mam wątpliwości :P

  ReplyDelete
 13. Congratulations, Monika, on the new studio launch! The Christmas card and funny logo are great! Best to you in 2011!

  ReplyDelete
 14. Monika!
  Great job on the logo and best to you on the new studio!! Hope to be able to work with you again very soon my friend! Merry Christmas and wish you a productive and rewarding new year!!!

  ReplyDelete
 15. Monia!
  Czas najwyższy pokazać się większej publiczności i ruszyć na podbój świata z tym co już masz i spotkać się ze swoimi możliwościami na szerokich wodach. Trzymam kciuki za Was oboje!

  PS: Kartka świąteczna - przebojowa!

  ReplyDelete
 16. Ones more thanks everyone for kind words .. CD website is in the making :)

  ReplyDelete